Albertas Navickas

Iš Energetika.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
Navickas.jpg
Navickas Albertas Kazys gimė 1937-10-01 Joniškyje, Šiaulių aps. 1955-baigė Joniškio vidurinę mokyklą. Vedęs, turi sūnų ir dukrą.

Neakivaizdiniu būdu 1964 m. baigė Rudnyj (Kazachstanas) kalnakasybos technikumą, 1966 m. Čeliabinsko politechnikumą, 1977 m. Maskvos Visasąjunginį politechnikos institutą, 1988 m. Maskvos Valdymo institutą, 1990 m. Lietuvos vadybos akademiją.

Visa darbo veikla susijusi su energetika. 1957-1976 metais Jermakovo VRE mašinistas, vyr.meistras, pamainos viršininkas, elektrinės budintis inžinierius, cecho viršininkas, vyriausiasis inžinierius. Nuo 1976 m.įmonės “Energetikos remontas” darbų vadovas (Sojuzenergoremtrest’o siūlymu vykdė darbus ir Irake, Indijoje), vyriausiasis inžinierius, nuo 1991 iki 2008 m. rugpjūčio mėn. – UAB „Kauno energetikos remontas“ generalinis direktorius.

A.Navickui vadovaujant, įmonėje įkurta Aukštų įtampų laboratorija, rekonstruoti ir modernizuoti Elektros gamybos ir Mechaninis cechai, įrengtas Suvirintojų ruošimo centras, įsisavinta metalo konstrukcijų gamyba (tiek Lietuvos, tiek užsienio užsakovams), įvykdyta Lietuvos elektrinės 330 kV skirstyklos rekonstrukcija.

Apdovanojimai: Už ilgametį ir sąžiningą darbą yra apdovanotas Lietuvos įvairių asociacijų Garbės raštais. Pasaulio energetikos tarybos Lietuvos komitetas apdovanojo energetikų Garbės ženklu, TSRS energetikos ministro įsakymu suteiktas Garbės energetiko vardas. 2002 m.LR ministro pirmininko A.Brazausko padėkos raštas už ilgametį ir sąžiningą darbą Lietuvos energetikos sistemoje. Lietuvos valdovų rūmų Didžiojo statytojo diplomas (2003-07-05), kuriuo apdovanojo Valdovų rūmų paramos fondo valdyba.

Kad ir kokiose pareigose bedirbtų, Albertas Kazys Navickas išliko paprastu žmogumi, mylintis savo darbą, gerbiantis savo kolegas ir bendradarbius, visada pasidalijantis savo didžiule patirtimi gamybinių paslaugų ir elektrinių remonto klausimais.

2005 m. Kauno krašto pramonininkų ir darbdavių asociacijos teikimu už nepriekaištingą gamybinę veiklą, profesionalumą, asmeninį indėlį pramonės plėtrai, Lietuvos Pramoninkų konfederacija skyrė Albertui Navickui nominaciją „Profesijos Riteris“. Jam vadovaujant nemažai sertifikatų ir apdovanojimų gavo įmonės kolektyvas. Didžiausi įmonės kolektyvo laimėjimai- Sėkmingiausiai dirbančios įmonės vardas, Garbės diplomai už nuopelnus modernizuojant gamybą, taip pat „Metų gaminio“ medaliai iš šalies Prezidento rankų.

Apie Alberto nuveiktus darbus:

http://www.lei.lt/_img/_up/File/atvir/pub_apie_lei/LBR_2007.Nr.6_Lithuanian_Product_of_the_Year_8-9psl.pdf

https://issuu.com/vanagas/docs/22-23

https://issuu.com/vanagas/docs/liet__vytur

NavickasKER.jpg
A. Navickas (kairėje) su energetikos vadovais J. Bartlingu, V. Spuduliu, J. Doniela